Uudised

2014.a sügisel alustame taaskord sissejuhatava kursusega jungiaanlikku psühholoogiasse

Eeloleval sügisel, 11.oktoobril 2014 algab taaskord süstemaatiline eestikeelne koolitusprogramm, mis annab võimaluse Carl Gustav Jungi analüütilise psühholoogia sügavamaks mõistmiseks.
Programm koosneb  kaheksast  kahepäevasest  seminarist, mis toimuvad kord kuus ühel nädalalõpul oktoobrist detsembrini 2014.a ja jaanuarist maini 2015.a. Iga tsükkel sisaldab keskmiselt 13,5 tundi loenguid, töötubasid ja seminare ning 8 tundi individuaalset  tööd. Koolitus toimub Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus.

Kursuse põhiteemad teoreetilises osas on:

  • C.G. Jungi elu ja töö;
  • analüütiline psühholoogia ja selle arengud tänapäeval;
  • psüühiline struktuur ja selle dünaamika;  isiksuse tüpoloogia;
  • unenäod, sümbolid ja aktiivse kujutluse tehnikad;
  • analüütiline protsess ja isiksuse areng.

Programmi teine pool baseerub isiklikul kogemusel ning seisneb praktilises töös unenägudega ja sümboolse materjali analüüsis.

Koolitajateks on Eesti C.G. Jungi Analüütilise Psühholoogia Seltsi liikmed. Programmi juhib Rahvusvahelises Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni (IAAP) poolt kvalifitseeritud jungiaanlik psühhoanalüütik ja IAAP personaalne liige Ursula Peterson.

Koolituse programmi, ajakava, hindade ja registreerumise kohta leiate lähemat teavet  siit.  Grupi suurus on 10 kuni 16 osalejat. Registreerumine on alanud.

Comments are closed.

Log in
Copyright © 2019 Eesti Analüütilise Psühholoogia Selts. All Rights Reserved.