Tel: +372 5260424

E-post:aunapuu@hotmail.com

Töökeeled: eesti, inglise

Üks C. G. Jungi kuulsaid tsitaate on – „Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research“. Minu puhul peab see väga paika – 20 aastat „uurimist“ keskkooli lõpetamise ja 40nda eluaasta vahel on läbi ja olen alustanud uut ringi. Oma esimese akadeemilise hariduse sain Tartu Ülikoolis sotsiaalteaduskonnas õppides avalikku haldust ja politoloogiat ning hiljem täiendades seda Euroopa õpingute magistrikraadiga. Riigiametnikku minust ei saanud – peale ülikooli asusin tööle audiitori assistendina ning hiljem töötasin siseauditi ja riskivaldkonnas panganduses. Mind alati saatnud soov elada ja töötada väljaspool Eestit viis mind 2010. aastal Belgiasse euroametnikuks. Mida rohkem regulatsioonide, numbrite ja dokumentide maailmas toimetasin, seda enam veendusin, et see ei ole minu tee.

2014. aastal otsustasin osaleda sissejuhataval analüütilise psühholoogia kursusel ning 2016. aastast osalen Rahvusvahelise Analüütilise Psühholoogia Assotsiatsiooni (International Association for Analytical Psychology, IAAP) poolt aktsepteeritud jungiaanliku psühhoanalüütiku/analüütilise psühhoterapeudi väljaõppes.
Miks? Esiteks – mind huvitab inimene, nii psüühika kui füüsilise keha areng ja toimimine oma keerukuses, hapruses, tugevuses, paindlikkuses ja lõputus potentsiaalis. Teiseks – jungiaanlik maailmavaade ja analüütiline psühhoanalüüs pakuvad võimalust ennast, ümbritsevaid ja maailmas toimuvat mõista hinnangutevabalt ja mitmekihiliselt ning seeläbi paremini toime tulla oma igapäevaeluga. Kolmandaks – jungiaanlikus lähenemises sisalduv vaimsus, universaalsus ja sügavus ühilduvad minu jaoks suurepäraselt minu huvidega joogaõpetuse ning Hiina meditsiini vastu.

Usun, et elus oma tee ja tasakaalu leidmine ning hoidmine on väga tähtsad. Mõnel tuleb see kergemalt välja, teised vajavad enda leidmiseks ja/või tasakaalu hoidmiseks tuge. Seda tuge olengi valmis pakkuma.