Ursula Peterson
psühholoog, jungiaanlik analüütik
tel.: +372 56504196
e-post: ursula.peterson@junganalyys.ee
Signe Sammelselg
psühholoog, psühhoterapeut ja jungiaanlik analüütik
tel: +372 5042251
e-post: signe.sammelselg@junganalyys.ee
Pille Varmann
psühhiaater, jungiaanlik analüütik
tel.: +372 5053504
e-post: pille.varmann@junganalyys.ee
Monika Luik
psühholoog, jungiaanlik analüütik
tel.: +372 5294302
e-post: monika.luik@junganalyys.ee

Hetkel uusi kliente ei võta.

Heidi Reiljan
psühholoog, jungiaanlik analüütik
tel.: +372 5292587
e-post: heidi.reiljan@junganalyys.ee

Hetkel ei ole võimalik vabu aegu pakkuda.

Aili Maar
psühholoog
tel.: +372 5526111
e-post: aili.maar@junganalyys.ee
Ebe Põder
psühholoog
tel.: +372 56695687
e-post: ebe.poder@junganalyys.ee
Helena Bergman
psühhoanalüütiline psühhoterapeut
tel.: +372 53323946
e-post: helena.bergman@saunalahti.fi
Külli Roosi
tel.: +372 5069840
e-post: kylli.roosi@junganalyys.ee